Firma

Firma Profal Aluminium powstała w 1996 r. Profal Aluminium to przede wszystkim produkcja skomplikowanych konstrukcji aluminiowych: stolarka okienna i drzwiowa, fasady, konstrukcje przesuwne oraz ogrody zimowe. Nasz oferta to również stolarka przeciwpożarowa i zapory przeciwpowodziowe.

Naszym celem jest pełne zadowolenie klienta a dzięki tak szerokiej ofercie produktów, każdy klient znajdzie odpowiednie dla siebie rozwiązanie. Obecnie znaczna część produkcji trafia na rynek Europy zachodniej do coraz to nowego grona odbiorców.

Posiadane przez nas zaplecze maszynowe pozwala na produkcję wysokiej jakości towarów, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Kładziemy duży nacisk na stały rozwój, aby zapewnić profesjonalną i kompleksową obsługę klienta indywidualnego jak i firm.

Materiały, z których wykonujemy nasze produkty cieszą się renomą na rynkach zachodnich a ich producenci gwarantują najwyższą jakość surowców.

Dysponujemy również własnym transportem, przystosowanym do przewozu konstrukcji o dużych gabarytach.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Mamy świadomość, iż zaufanie zdobywa się krok po kroku ale jesteśmy przekonani, że współpraca z nasza firmą przyniesie wymierne korzyści i dużo satysfakcji.