airport-PROFAL-Aluminium-aluminium-window-manufacturer

PRODUCENT NOWOCZESNEJ
STOLARKI ALUMINIOWEJ

ALUMINIOWE OKNA, DRZWI I FASADY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

WYCEN KONSTRUKCJE
decalu-folding-door-realizacje

PERFEKCJA I DESIGN I ESTETYKA

Decalu 88 Folding Doors l Rozwiązanie do uzyskania panoramicznych widoków na świat

więcej

PRODUCENT NOWOCZESNEJ
STOLARKI ALUMINIOWEJ

UZYSKAJ PANORAMICZNE WIDOKI W SWOIM DOMU Z ALUMINIOWYMI DRZWIAMI PRZESUWNYMI HS DECALU 163 SLIDE!

więcej

PERFEKCJA I DESIGN I ESTETYKA

Decalu 88 HIDDEN l ukryj skrzydło okienne w jednej ramie dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu

więcej
DECALU-94-RETRO

PERFEKCJA I DESIGN I ESTETYKA

Decalu 88 OPEN OUT l skandynawskie rozwiązanie z możliwością otwierania okna na zewnątrz

więcej

PERFEKCJA I DESIGN I ESTETYKA

DECALU 88 Standard okna aluminiowe o bardzo dobrym współczynniku przenikania ciepła

więcej

FIRMA

Istniejąca na rynku od 1996 roku firma Profal Aluminium to renomowany producent okien aluminiowych. Jej specjalnością są skomplikowane konstrukcje aluminiowe, jak stolarka okienna, drzwi panelowe, aluminiowe drzwi przesuwne, aluminiowe okna oraz stolarka aluminiowa. Zajmuje się także tworzeniem ogrodów zimowych.

26 LAT

DOŚWIADCZENIA NA RYNKU

Stały rozwój zapewnia szeroką ofertę produktową. Każdy może znaleźć w niej coś dla siebie. W przypadku trudniejszych problemów możliwy jest kontakt telefoniczny w celu ustalenia optymalnego rozwiązania. Indywidualne podejście do klientów i dbałość o ich zadowolenie umożliwia wykonanie praktycznie każdego zadania.

Część naszej produkcji trafia na rynki Europy Zachodniej i Skandynawii, gdzie zyskuje na popularności i rozpoznawalności.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

PRODUKCJA

Posiadamy rozbudowany park maszynowy wyposażony w nowoczesne urządzenia numeryczne. Doświadczona i wykwalifikowana kadra pracownicza potrafi za ich pomocą osiągnąć niebywałą dokładność wykonania. W ten sposób jesteśmy w stanie produkować towary najwyższej jakości, które sprawdzą się w każdym budynku.

 

 

 

 

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ
MATERIAŁÓW

Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, cieszą się renomą na rynkach zachodnich. Ich producenci gwarantują najwyższą jakość surowców.

Profal-Aluminium-Mecal-cnc

Możemy zapewnić perfekcję oraz niezawodność w tworzeniu każdej konstrukcji.

GALERIA

REALIZACJE

Naszą najlepszą wizytówką są zadania, które wykonaliśmy. Poniżej przedstawiamy zdjęcia z wybranych realizacji. Znaleźć na nich można konstrukcje aluminiowe naszego autorstwa. Jest to wynik pracy utalentowanej kadry pracowniczej wspartej wieloletnim doświadczeniem.

POKAŻ WIĘCEJ
decalu-88-folding-doors-realizacje

POZOSTAŁE
REALIZACJE

POZOSTAŁE
REALIZACJE

POZOSTAŁE
REALIZACJE

FASADA-ALUMINIOWA-PROFAL-ALUMINIUM

POZOSTAŁE
REALIZACJE

PARTNERZY HANDLOWI

Współpracujemy tylko z najbardziej renomowanymi partnerami w zakresie dostarczania materiałów do produkcji okien aluminiowych i innych wyrobów. W naszej ofercie znaleźć można między innymi okna Reynaers, okna Deceuninick, czy okna Aliplast.
Posiadamy też własny samochód przeznaczony do przewozu wielkogabarytowych konstrukcji. Dzięki temu możemy dostarczać zakupione produkty do klientów z Poznania, Wrocławia, Ostrowa Wielkopolskiego, Pleszewa, Kalisza, Jarocina, Środy Wielkopolskiej i wielu innych miejscowości.

WSPÓŁPRACA

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium.

CERTYFIKATY I APROBATY

Aby zapewnić produkty najwyższej jakości, dostosowujemy się do bardzo rygorystycznych norm europejskich. Nie jest to proste, ale daje gwarancję, że nasze konstrukcje spełnią oczekiwania każdego klienta. Potwierdzeniem tej gwarancji są liczne badania i certyfikaty honorowane zarówno w Polsce, jak i za granicą.


Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na ich użycie.