airport-PROFAL-Aluminium-aluminium-window-manufacturer

PRODUKCJA

PRODUKCJA

Od lat dziewięćdziesiątych dwudziestego wieku w raz ze zmieniającym się światem, zmienia się nasza firma.
To co zwraca szczególną uwagę w rozwoju firmy to produkcja.
Od kilku osobowej załogi pracującej w małym pomieszczeniu produkcyjnym i trudnych warunkach socjalnych po przestronną halę produkcyjną z wygodnym zapleczem socjalnym.
Jednak to co wyróżnia zmiany w produkcji to wykwalifikowana kadra produkcyjna z obszerną wiedzą techniczną, pozwalającą na podjęcie skomplikowanych wyzwań produkcyjnych od okien, drzwi po konstrukcje fasadowe,  ogrody zimowe a także produkcję paneli aluminiowych dla drzwi nakładkowych.
To co pozwala nam uzyskać  najwyższą jakość i dużą wydajność w produkcji to najnowocześniejszy park maszynowy.
Piły dwugłowicowe sterowane numerycznie pozwalają na precyzyjnie i szybkie cięcie profili z najwyższą dokładnością, efektem jest idealnie precyzyjne połączenie profili.
Nowoczesne Centrum obróbcze  do wykonywania obróbek na profilach przygotowuje je do montażu okuć i akcesori w bardzo krótkim czasie, a dokładność wykonania  ma wpływ na estetykę gotowego  wyrobu.
Kolejna maszyna która wyróżnia naszą produkcję to centrum obróbcze do paneli wyposażone w magazyn ośmiu narzędzi automatycznie ładowanych.
Poza tym wykorzystujemy wiele innych maszyn i urządzeń umożliwiających nam produkcję w najwyższej jakości i najkrótszym czasie.
Możemy zapewnić perfekcję oraz niezawodność w tworzeniu każdej konstrukcji.
Profal-Aluminium-Mecal-cnc
Mecal-Kosmos-Profal-Aluminium

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na ich użycie.