airport-PROFAL-Aluminium-aluminium-window-manufacturer

FIRMA PROFAL- Producent okien aluminiowych

FIRMA PROFAL ALUMINIUM

Firmę Profal Aluminium założyliśmy w 1996 roku. Zajmujemy się przede wszystkim produkcją skomplikowanych konstrukcji aluminiowych: stolarka okienna i drzwiowa, fasady, konstrukcje przesuwne, drzwi harmonijkowe oraz ogrody zimowe.

okna alumiowe-PROFAL-Aluminium

26 LAT

DOŚWIADCZENIA NA RYNKU

Największą wartością jest dla nas zadowolony klient. Dlatego posiadamy szeroką ofertę produktów. Każdą sprzedaż traktujemy indywidualnie. Staramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie, dopasowane do konkretnych potrzeb klienta. Dostarczamy sprawdzone produkty nie tylko na polski rynek. Aktualnie część naszej produkcji trafia na rynki Europy Zachodniej oraz Skandynawii, gdzie cieszy się dużą popularnością.

Posiadane przez nas zaplecze maszynowe pozwala na produkcję wysokiej jakości towarów, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Cały czas się rozwijamy i inwestujemy, aby zapewnić profesjonalną oraz kompleksową obsługę zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, cieszą się renomą na rynkach zachodnich. Ich producenci gwarantują najwyższą jakość surowców.

DYSPONUJEMY RÓWNIEŻ WŁASNYM TRANSPORTEM PRZYSTOSOWANYM
DO PRZEWOZU KONSTRUKCJI O DUŻYCH GABARYTACH. WSPÓŁPRACOWALIŚMY JUŻ Z KLIENTAMI Z:

  • POZNANIA,
  • WROCŁAWIA,
  • PLESZEWA,
  • OSTROWA WIELKOPOLSKIEGO,
  • KALISZA,
  • KROTOSZYNA,
  • JAROCINA,
  • ŚRODY WIELKOPOLSKIEJ.

Osoby, które nie są pewne, czy do ich miejscowości możemy dowieźć zakupiony towar, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Z pewnością odpowiemy na wszystkie pytania.

KONTAKT
biuo-PROFAL-ALuminium

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Stawiamy na budowanie stałych relacji opartych na zaufaniu. Współpraca z naszą firmą przyniosła już wymierne korzyści i dużo satysfakcji wielu zadowolonym klientom.

NASZE REALIZACJE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na ich użycie.