drzwi-PIVOT

Systemy drzwiowe PIVOT – nowoczesne rozwiązanie dla wymagających

Czym jest system drzwiowy PIVOT?

PIVOT to nowoczesny system drzwiowy, który mimo swojej stosunkowo niedługiej bytności na rynku zdołał już podbić serca wielu użytkowników. Tym, co przede wszystkim charakteryzuje drzwi PIVOT jest ich przesunięta oś podpierająca, która pozwala na uzyskanie obrotowych lub półobrotowych drzwi w nowoczesnym stylu.

Nazwa systemu to w dosłownym tłumaczeniu z języka angielskiego obrót, co dodatkowo podkreśla najważniejszą i najbardziej charakterystyczną cechę drzwi.

1.
MasterLine 8 Drziw PIVOT

Przekrój drzwi PIVOT w systemie Reynaers MasterLine 8

Szczegóły techniczne

IZOLACJA TERMICZNA: wysoka

SZCZELNOŚĆ: wysoka Class 4 (600 pa)/Class 4a (150Pa)/ Class C3 (1200 Pa)

AKUSTYKA: wysoka

WYSOKOŚĆ SKRZYDŁA: Minimum 2000mm/ Maximum 4000mm

Zastosowanie systemów PIVOT

Drzwi obrotowe lub półobrotowe PIVOT to równie estetyczna, co praktyczna odpowiedź na rosnące i ewoluujące potrzeby współczesnych konsumentów szeroko pojętej branży budowlano-architektonicznej. Doskonale sprawdzają się one w roli centralnego elementu nowoczesnych projektów, zarówno prywatnych budynków mieszkalnych, jak i miejsc użytku publicznego. Dzięki swojej szczególnej konstrukcji oraz ponadprzeciętnym rozmiarom drzwi PIVOT świetnie wpasowują się w wielkogabarytowe konstrukcje, wykończone dużymi przeszkleniami czy imponującymi, dowolnymi wzorami panelu czy zdobieniami.

Najważniejsze zalety systemu PIVOT

Drzwi wykonane w systemie PIVOT to przede wszystkim wyjątkowe w swojej oryginalności rozwiązanie. Odznaczają się one nietypowym, przyciągającym uwagę charakterem, który w niezwykły sposób podkreśla styl każdej konstrukcji czy pomieszczenia. Ponadto, drzwi te to najczęściej konstrukcje o znacznie większych niż standardowe gabarytach. Duże, solidne i mocne drzwi, osiągające rozmiar nawet 2×4 m otwierają całą gamę najróżniejszych możliwości. Bez najmniejszego problemu można umieścić nad nimi niemal dowolną okładzinę i konstrukcję, tak ze szkła, jak i kamienia czy metali. Nowoczesne drzwi obrotowe PIVOT to nowe możliwości zarówno jeśli chodzi o konstrukcję, jak również estetykę fasady budynku oraz jego wnętrza. Doskonale komponują się one z nowoczesną stylistyką, zarówno surową, industrialną.

System PIVOT to starannie dopracowane i przetestowane rozwiązanie, które skutecznie chroni wnętrze domu oraz jego mieszkańców przed wiatrem, chłodem i hałasem. Jednocześnie, mimo swojej imponującej wagi, która sięga nawet 500 kilogramów, są one wyjątkowo proste i bezpieczne w obsłudze; otwierają się oraz zamykają płynnie i niezwykle lekko.

Drzwi PIVOT w dwóch systemach

Aby wyjść naprzeciw rosnącym potrzebom rynku oraz konsumentów, w Profal Aluminium produkujemy nowoczesne systemy drzwiowe PIVOT w dwóch różnych systemach –Aliplast i Reynaers. Drzwi wykonujemy na nowoczesnych centrach obróbczych, z pełną starannością i zaangażowaniem, aby w stu procentach spełniały one oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Systemy wykańczamy zgodnie z indywidualnymi potrzebami i oczekiwaniami zamawiającego, dowolnym wzorem, wycinanym w naszej firmie, z pomocą profesjonalnych maszyn CNC.


Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na ich użycie.